Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Godziny konsultacji w semestrze zimowym  (2020/2021)  (05.10.20-01.02.21)



L.p.

Nazwisko i Imię

St. nauk.

Nr pokoju

Tel.

e-mail

konsultacje

 

1.

 

Błyszko Jarosław

 

dr inż.

 

124

 

49-70

 

Jaroslaw.Blyszko@zut.edu.pl

 

MS Teams

 

2.

 

Borucka – Lipska Jolanta

 

dr inż.

 

126

 

 

 

Jolanta.Borucka@zut.edu.pl

 

MS Teams

 

3.

 

Brzozowski Piotr

 

mgr inż.

 

125

 

40-74

 

Piotr.Brzozowski@zut.edu.pl

 

MS Teams


4.

 

Freidenberg Elżbieta

 

mgr inż

 

149

 

 

42-03

 

Elzbieta.Freidenberg@zut.edu.pl

 

MS Teams

5.

 

Freidenberg Piotr

 

dr inż.

 

149

 

 

42-03

 

Piotr.Freidenberg@zut.edu.pl

 

MS Teams

 

6.

 

Horszczaruk Elżbieta

 

dr hab. inż. prof. ZUT

 

219

 

40-59

 

Elzbieta.Horszczaruk@zut.edu.pl

 

MS Teams

 

7.

 

Kaszyńska Maria

 

dr hab. inż. prof. ZUT

 

215

 

47-77

 

Maria.Kaszynska@zut.edu.pl

 

MS Teams

 

 

8.

 

Kiernożycki Włodzimierz

 

prof. dr hab. inż.

 

113

 

49-00

 

kkzitb@zut.edu.pl

 

MS Teams

 

9.

 

Stachecki Leszek

 

dr inż.

 

122

 

43-48

 

Leszek.Stachecki@zut.edu.pl

 

 MS Teams

 

10.

 

Adam Zieliński

 

mgr inż.

 

218

 

46-60

 

Adam.Zielinski@zut.edu.pl

 

MS Teams

 

11.

 

Norbert Olczyk

 

dr inż.

 

117

 

42-65

 

Norbert.Olczyk@zut.edu.pl

 

MS Teams