Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Godziny konsultacji w semestrze zimowym  (2019/2020)  (01.10.19-31.01.20)



L.p.

Nazwisko i Imię

St. nauk.

Nr pokoju

Tel.

e-mail

konsultacje

 

1.

 

Błyszko Jarosław

 

dr inż.

 

124

 

49-70

 

Jaroslaw.Blyszko@zut.edu.pl

poniedziałek                  10.00 - 11.00

sobota zjazdowa           16.45 - 17.40

 

2.

 

Borucka – Lipska Jolanta

 

dr inż.

 

126

 

 

 

Jolanta.Borucka@zut.edu.pl

poniedziałek                  14.00 - 15.00

sobota zjazdowa           12.00 - 13.00

 

3.

 

Brzozowski Piotr

 

mgr inż.

 

125

 

40-74

 

Piotr.Brzozowski@zut.edu.pl

poniedziałek                  13.15 -14.00

środa                             12:15-13.00


4.

 

Freidenberg Elżbieta

 

mgr inż

 

149

 

 

42-03

 

Elzbieta.Freidenberg@zut.edu.pl

środa                             12.00 -13.00

poniedziałek                  08.00-09.00


5.

 

Freidenberg Piotr

 

dr inż.

 

149

 

 

42-03

 

Piotr.Freidenberg@zut.edu.pl

poniedziałek                  08.00 - 09.00

piątek                            09.00 - 10.00 

 

6.

 

Horszczaruk Elżbieta

 

dr hab. inż. prof. ZUT

 

219

 

40-59

 

Elzbieta.Horszczaruk@zut.edu.pl

 

środa                            12.00 -14.00   

                

 

7.

 

Kaszyńska Maria

 

dr hab. inż. prof. ZUT

 

215

 

47-77

 

Maria.Kaszynska@zut.edu.pl

 

 

 

8.

 

Kiernożycki Włodzimierz

 

prof. dr hab. inż.

 

113

 

49-00

 

kkzitb@zut.edu.pl

 wtorek                          12.15-13.15

 środa                            12.15-13.15

 

9.

 

Stachecki Leszek

 

dr inż.

 

122

 

43-48

 

Leszek.Stachecki@zut.edu.pl

 

 wtorek                          10.00-11.00


 

10.

 

Adam Zieliński

 

mgr inż.

 

218

 

46-60

 

Adam.Zielinski@zut.edu.pl

poniedziałek                  11.15-12.00

sobota zjazdowa           18.35-19.20

 

11.

 

Norbert Olczyk

 

dr inż.

 

117

 

42-65

 

Norbert.Olczyk@zut.edu.pl

Wtorek                           10.00-11.00   

sobota zjazdowa           16.00-17.00